MLS BAKERY

by Tánine delikatesy

Sme malá pekáreň, ktorá s radosťou vymýšľa a pečie zdravšie koláčiky, zákusky, torty a zaváraniny bez chémie. Pri pečení vychádzame z našich originálnych receptúr alebo z tradičných receptúr, ktoré meníme do zdravšej a modernejšej podoby.

 

Čo kus, to originál.

HAND MADE

 

Veľký dôraz kladieme na výber kvalitných ingrediencií.  Suroviny ako margarín, rafinovaný cukor alebo umelé farbivá u nás nenájdete.

Na svoje si u nás prídu aj bezlepkáči s intoleleranciou na laktózu.

Kto to pre vás pripraví?

Tatiana Olejník Leová

Alžbeta Bartalová

JUDr. Ing. Elena Divko, PhD

Keď som ochutnala Tánine sušienky, mandlové koláčiky so slaným karamelom, marokánky a BB keksíky, tak som si ich chuť zamilovala a vždy, keď cestujeme mimo Slovenska a mimo Európy, hľadám ku káve v kaviarňach niečo podobné. Niečo zdravšie, bez konzervantov a zo zdravších a poctivých surovín. Bohužiaľ nič podobné som nenašla a preto som hrdá, že tieto koláčiky vyrába SKALIČANKA a sú zo SKALICE.

Lenka Gulová, Fitness trainer

Famózne vyzerajúce a úžasne chutiace koláčiky, ktoré sú naviac aj zdravšie. Odporúčam, každý si vyberie pre seba to čo má rád. Trvanlivé pečivo alebo plnené koláčiky. Pre mňa sú topkou Bebe keksíky a zaujal punčák- nepunčák, ktorý je chuťovo veľmi zaujímavý, krásny na pohľad ale hlavne tá priznaná, nepresladená chuť ovocia je TOP. 

© 2019 by TANINE s.r.o. Všetky práva na obsah vyhradené

Sme plátcovia DPH

0904 939 114    |    FOODBLOGGERKA@YAHOO.COM